O mnie

Cześć! Nazywam się Łukasz Kruszewski i wierzę, że marketing ma znaczenie! 

Moja firma Freedom Nieruchomości

Moja przygoda z rynkiem pracy zaczęła się w 2008 roku od sprzedaży. Jako agent nieruchomości przez 5 lat pracowałem w charakterze handlowca w lokalnym biurze w Olsztynie. W 2013 dołączyłem do Freedom Nieruchomości odpowiadając za strategię marketingową firmy. W 2018 roku zostałem współwłaścicielem, już ogólnopolskiej sieci i nadal konsekwentnie buduję wartość marki. Dziś liczmy ponad 60 oddziałów w całej Polsce i ponad pół tysiąca agentów nieruchomości będąc wiodącą marką sprzedaży na polskim rynku nieruchomości.

 

Dzielę się wiedzą o marketingu

Od 2013 prowadzę bloga poświęconego najpierw marketingowi na rynku nieruchomości, następnie marketingowi w ogóle. Przez ten czas napisałem dziesiątki artykułów branżowych. Jestem także autorem 3 bestsellerowych książek dla branży nieruchomości. Marketing Nieruchomości. Home branding praktycznie (2016). Marka Agenta 2018) oraz Sprzedaj ofertę (2019). 

W tym czasie, w ramach własnych inicjatyw jak i również współpracy partnerskich stworzyłem kursy online dot. personal brandingu, marketingu ofert czy skuteczne sposoby pracy z ofertą.

Studio marketingowe PHENOMEN

Wierzę, że marketing ma znaczenie dlatego pomagam małym i średnim firmom wykorzystać jego moc. Prowadzę ambitne studio marketingowe, gdzie wraz zespołem świetnych specjalistów kompleksowo prowadzimy obsługę marek. Pracując w bezpośredniej sprzedaży, następnie prowadząc własną agencję, otwierając projekty sprzedażowe (kursy, szkolenia, książki w modelu selfpublising) wreszcie budując Freedom, wiem jak zorganizować marketing w małej firmie. PHENOMEN to projekt, który pomaga zorganizować marketing w firmie. 

 

Działaj jak człowiek myślący, myśl jak człowiek czynu.

 

Henri Bergson

Prywatnie

Jestem szczęśliwym ojcem Szymona i Kacpra, i prawie szczęśliwym mężem Kasi (nie można mieć wszystkiego). Mieszkam w Olsztynie, uprawiam sport, czytam książki. Zupełnie normalnie. Staram się być dobrym człowiekiem. 

Na tym blogu poruszam tematy związane z marketingiem w małej firmie, zarządzaniem sprzedażą, personal brandingiem, budowaniem marki i komunikacją marketingową.

Zapraszam

zadzwoń

662 547 264

Partnerzy bloga