Moje wystąpienia

Rynek nieruchomości to ciągły rozwój. Warto trzymać rękę na pulsie i wybierać te najistotniejsze. Zobacz, gdzie mnie możesz spotkać. Jeśli organizujesz wydarzenie i potrzebujesz trenera – napisz!

konferencja

13-04Kwi, 2018

Czas: 9:00-24:00
Miejsce: Hotel OSSA **** Congress & SPA, Rawa Mazowiecka
Bilety: tak
Ilość uczestników: 500

Recamp 8. Real Trends

Recamp.pl to najbardziej inspirująca konferencja w branży nieruchomości w Polsce. To ponad 500 uczestników z całej Polski. Recamp.pl to inicjatywa promująca najlepsze projekty branżowe. Recamp.pl to ludzie, szkolenia, nauka, doświadczenie, kontakty, marketing, sprzedaż i biznes.

Recamp 8 to agenci nieruchomości, deweloperzy, rzeczoznawcy, portale ogłoszeniowe, dostawcy oprogramowania, CRMy, homestagerzy, fotografowie, startupy branżowe, szkoleniowcy, trenerzy, studenci. Ponad 500 uczestników. Nie może Ciebie tam zabraknąć.

Bilety na #8

Chcesz poznać inspirujących ludzi, chcesz zdobyć unikalną wiedzę marketingową, biznesową i sprzedażową? Rozpoczęliśmy sprzedaż biletów.

Call for papers

Chesz zostać prowadzącym wykład, warsztat na Recamp#8? Chcesz podzielić się swoją wiedzą i zbudować swój wizerunek Rozpoczęliśmy rekrutację prelegentów.

Kiedy i gdzie

  •  13-14​​​​​​ kwietnia 2018
  •  Hotel OSSA **** Congress & SPA, Rawa Mazowiecka

Szukasz trenera?

Świetnie, napisz do mnie a poprowadzę spotkanie.