Moje wystąpienia

Rynek nieruchomości to ciągły rozwój. Warto trzymać rękę na pulsie i wybierać te najistotniejsze. Zobacz, gdzie mnie możesz spotkać. Jeśli organizujesz wydarzenie i potrzebujesz trenera – napisz!

prelekcja

29-11listopad, 2018

Czas: 18:00
Miejsce: Łużycka 6e, 81-537 Gdynia
Bilety: wstęp wolny
Ilość uczestników: 80

Marka. Jak ją sprzedać?

Słowo “biznes” pociąga za sobą wyobrażenie o dobrych pieniądzach, intratnych znajomościach i wygodnym życiu. Wyrażenie “własny biznes” częściej już kojarzy się z ciężką pracą i wyrzeczeniami. Jak sprawić, aby mając to pierwsze być jednak “na swoim” i odważnie zdobywać rynek? Świętym Graalem jest umiejętność budowy silnej marki.

Podczas III w tym roku Prelekcji Akademii Rozwoju Osobistego w Gdyni, głównym tematem będzie MARKA, jak możemy ją budować, aby była atrakcyjna, przyciągała i wyróżniała się w erze morderczej konkurencji naszych czasów.

Naszym gościem będzie Łukasz Kruszewski – praktyk marketingu nieruchomości i specjalista strategii marketingowej. Współwłaściciel i Dyrektor Marketingu ogólnopolskiej sieci Freedom Nieruchomości. Szkoleniowiec chętnie dzielący się wiedzą w budowania planów marketingowych oraz osiąganiu przewagi konkurencyjnej. Autor dwóch świetnie, sprzedających się książek pt: Marka Agenta oraz Marketing Nieruchomości, home branding praktycznie.

 

🎟️ Zapisz się nim zajęte zostaną wszystkie miejsca! 🎟️
https://gdyniacolumbus3.evenea.pl/

🗒AGENDA 🗒
18:00 Rozpoczęcie Spotkania
19:30 Przerwa networkingowa
19:50 Pytania do prelegenta
20:30 zakończenie spotkania + wspólne zdjęcie

📅 DATA 📅
29.11.2018, 18:00
Nie zapomnij o dodaniu wydarzenia, do swojego kalendarza!
Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj tutaj:
http://akademiacolumbus.pl/kalendarz-poradnik//

Obowiązkowo śledź nas i stronę wydarzenia na Facebooku! 🕵️

📍 MIEJSCE 📍
Sala wykładowa DNV GL
ul. Łużycka 6E, 81-537 Gdynia

HASHTAGI
#akademiacolumbus #columbusmarka
Koniecznie korzystaj z nich przed, jak i w trakcie oraz po wydarzeniu. Oznaczaj nas! Chętnie dorzucimy Ci lajka albo udostępnimy Twój post. 👍

Szukasz trenera?

Świetnie, napisz do mnie a poprowadzę spotkanie.