Moje wystąpienia

Rynek nieruchomości to ciągły rozwój. Warto trzymać rękę na pulsie i wybierać te najistotniejsze. Zobacz, gdzie mnie możesz spotkać. Jeśli organizujesz wydarzenie i potrzebujesz trenera – napisz!

spotkanie

08-02Lut, 2018

Czas: 18:00
Miejsce: Krakowskie Przedmieście 42/44, Warszawa

Drugie Życie Budynków

Drugie Życie Budynków to inicjatywa zrzeszająca podmioty zainteresowane tematem rewitalizacji, modernizacji i zmiany przeznaczenia istniejącej zabudowy. Naszym celem jest szeroka, interdyscyplinarna dyskusja o tej problematyce.

Zapraszamy ekspertów z rozmaitych dziedzin, by wspólnie wymieniać doświadczenia i wypracowywać rozwiązania, które pomogą w rozwoju miast i wzbogacaniu okolicy przez nadawanie nowych funkcji budynkom. Chcemy wspólnie odpowiedzieć na pytanie, jak projektować i przekształcać budynki, by służyły one jak najdłużej i najlepiej całym pokoleniom.

Naszymi Partnerami są m.in. inwestorzy, deweloperzy / samorządy miast / firmy doradcze, konsultingowe / firmy z obszaru budownictwa (producenci materiałów, usług, generalni wykonawcy) / architekci / kancelarie prawne / firmy posiadające nieruchomości na sprzedaż oraz pośrednicy nieruchomości.

 

Inicjatywa Drugie Życie Budynków zaprasza na karnawałowy koktajl, który poprzedzi część merytoryczna – premiera Raportu: Rynek rewitalizacji i modernizacji w Polsce

  • Raport będzie pierwszym w Polsce szczegółowym opracowaniem na temat rynku rewitalizacji oraz odnowy zabytkowych i współczesnych budynków. Przedstawi m.in. jak wygląda wielkość tego rynku, jakie są największe wyzwania i rozwiązania związane z nadawaniem zabudowie nowego życia, a także jak takie projekty realizowane są zagranicą. Analizy danych, komentarze ekspertów oraz aktualne trendy.
  • Po krótkiej (30 min.) części merytorycznej zapraszamy na karnawałowe spotkanie towarzyskie, które umili wspaniała kuchnia sygnowana marką Bristol.

 

Szukasz trenera?

Świetnie, napisz do mnie a poprowadzę spotkanie.