Spotkania branży nieruchomości

28

Paź, 2013

Miniony piątek był dniem niezwykłym. Oto, ni stąd ni zowąd, pojawiła się tajemnicza nazwa recamp.pl wywołując pewne zamieszczanie wśród pośredników. Powstała oddolna, nieformalna inicjatywa warsztatowych spotkań branży nieruchomości. Agnieszka, Basia i Dominik postanowili zorganizować wydarzenie, które jest tchnieniem pozytywnej energii w środowisko.

[quote]Rceamp ma być odpowiedzią pośredników i wszystkich tych, którzy chcą poznać mechanizmy nowych mediów. Zagłębić się i wykorzystać nowoczesny marketing, zbudować i pielęgnować swój wizerunek w social media…[/quote]

I cóż… o to chodzi! Osobiście mam już naprawdę dość tych wszystkich dyskusji pełnych zawiści i polityki “mojszej racji”. Narzekania, malkontenctwa, upatrywania w każdym zdarzeniu szemranych koneksji i szczucia zawiścią. Knucia podstępów i dzielenia środowiska na lepszych i gorszych. Na doświadczonych, mających “wypracowaną” markę, pracujących na poleceniach praktyków oraz na młodych marketingowców, akwizytorów nieruchomości operujących ponoć tylko nośnymi hasłami.

Po co to komu? Czy nie lepiej wymieniać się doświadczeniami i wiedzą? Wzajemnie inspirować i zarażać dobrymi praktykami? Może zamiast dzielić powinniśmy razem tworzyć wspólne wartości, wspólny rynek?

Uważam, że dziś potrzebujemy zarówno biegłości i wprawy praktyków, jak i kompetencji z zakresu marketingu nieruchomości,  mediów społecznościowych, czy z efektywnych narzędzi budowania biznesu. Po co dzielić światy jeśli można je łączyć?

Dlatego jestem sercem i duszą za tym projektem i głęboko wierzę w jego pozytywny wydźwięk. Myślę, że teraz wszyscy – cegiełka po cegiełce – mamy możliwość budować dom, w którym zamieszkamy za kilka miesięcy. Niech będzie piękny!

15-16 listopada już jest datą zarezerwowaną w moim kalendarzu! Mam nadzieję, że spotkamy się tam razem, w gronie fantastycznych osób i w niesamowitej atmosferze. Szczera wymiana doświadczeń, nietuzinkowa wiedza, serdeczne kontakty i porywające emocje są tym, czego potrzebujemy! Wspieram projekt, kibicuję i do zobaczenia!

obrazek: http://bit.ly/17rnfYH by aiesecgermany

Wsparcie bloga