IX Ogólnopolskie Warsztaty MLS – krótkie podsumowanie.

8

Lip, 2013

Magiczne miejsce, wspaniali ludzie, inspirujące rozmowy i pouczające doświadczenia. Tak chciałbym podsumować mój wyjazd na IX Ogólnopolskie Warsztaty MLS.

W Dymaczewie pojawiłem się pierwszy raz, ale jestem przekonany, że nie ostatni. Takich miejsc po prostu nie można przegapić.

Spotkałem tam starą gwardię pośrednictwa śmiało patrzącą w przyszłość i młodą z refleksją spoglądającą w przeszłość. Poznałem, jak tak zażarcie walcząca na co dzień konkurencja portali ogłoszeniowych (otodom, domiporta, gratka, morizon) potrafi się świetnie bawić bez kompleksów. Przybiłem nawet piątkę Przemkowi – dyrektorowi otodom.pl! Doświadczyłem, jak wszyscy są weseli, uśmiechnięci i rozentuzjazmowani wspólnym spotkaniem. Naprawdę zjawiskowe.

Tak niebywale się złożyło, że pojechałem tam dzięki zaproszeniu z serwisu otodom.pl i miałem przyjemność zabrać głos jako prelegent. Powiedziałem kilka słów (dla co niektórych zaskakująco za szybko;)) na temat umów na wyłączność i wykorzystywaniu takich narzędzi, jak home staging czy marketing rekomendacji. Wiem, że nie było idealnie (w mojej głowie „przed” wyglądało zupełnie inaczej), ale muszę złożyć winę na stres.

I już na sam koniec wielkie uznanie za sam klimat warsztatów. Duża w tym zasługa organizatorów i głównego sponsora. Oczywiście zawsze można przyczepić się do tego czy tamtego, ale ogólny wydźwięk jest naprawdę in plus. Myślę, że takie miejsca i spotkania są niczym innym, jak magnesem na sukces. Im więcej się na nich osób pojawia, tym więcej inspiracji powstaje. Nie wiem co robiła reszta pośredników. Ja czuję się, jakbym przez te dwa dni przeskoczył o sześć miesięcy do przodu. I chcę więcej! Polecam Dymaczewo z ręką na sercu.

zdj: http://szablewski.pl/dymaczewo-nowe

 

Moją prezentacje możesz zobaczyć tu: http://bit.ly/18GDkuX

 

 

 

Wsparcie bloga