Najważniejsze wiadomości branżowe

Nowy produkt od Szybko.pl dedykujemy pośrednikom nieruchomości, którzy chcą w skuteczny sposób reklamować nieruchomości w przestrzeni publicznej. Może być skutecznie montowany na szybie lub innych elementach elewacji budynku. Dzięki prostemu i trwałemu montażowi, sprawdza się przy sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów i lokali usługowych. Nadruk odporny na warunki atmosferyczne będzie czytelny przez wiele miesięcy. Jest […]

Autor: Lukasz KruszewskiKwi 20, 2018

biura nieruchomośći

Jedni z największych pośredników na rynku nieruchomości, Metrohouse i Home Broker, rozpoczęli współpracę w zakresie wspólnej obsługi sprzedaży nieruchomości powierzonych im na zasadzie wyłączności. Klient posiadający nieruchomości na sprzedaż, pod warunkiem podpisania z jedną z agencji umowy na wyłączność, skorzysta także z bazy klientów kupujących drugiego pośrednika.

Autor: Lukasz KruszewskiKwi 18, 2018

magazyn

Co kupuje klient, korzystając z usług pośrednika? Informację o adresie nieruchomości? Czas, którego mu brakuje, na samodzielne wyszukanie ofert? A może poczucie bezpieczeństwa, dzięki obecności profesjonalisty, na którego wsparcie może liczyć? To właśnie tworzenie wartości dla klienta jest wiodącym tematem drugiego numeru „Agenta Nieruchomości” (Otodom), który właśnie trafił do rąk pośredników w całej Polsce.

Autor: Lukasz KruszewskiMar 20, 2018
Wczytaj więcej