Najważniejsze wiadomości branżowe

Bądź na bieżąco z tym, co ważne. Po prostu.

magazyn

Pierwszy w 2018 roku numer magazynu „ESTATE” jest już dostępny!

W tym numerze “ESTATE” porozmawiamy sporo o marce osobistej. Podpowiemy, dlaczego warto budować markę osobistą w sposób autentyczny i organiczny,a także jak oprzeć to o dwa filary: kompetencje i rozpoznawalność. Jak dostrojenie do klienta wpływa na budowanie relacji i efekty sprzedażowe. Jak w zgodzie ze sobą szukać swojej niszy. Pokażemy także, jak korzystać z takich narzędzi marketingu nieruchomości, jak home staging, rzuty nieruchomości czy microcontent.

 

Odkryjemy wszystkie karty i podpowiemy, jak prawidłowo wykorzystywać instrument, jakim jest kaucja w najmie. Podpowiemy także, jak w świetle prawa rozpatrywać sprzedaż lokali mieszkalnych z własnościowym-spółdzielczym prawem do lokalu mieszkalnego. Spojrzymy praktycznie na RODO w świetle działań podejmowanych przez pośrednika.

Prezentujemy także raport cen ofertowych mieszkań na rynku wtórnym za IV kwartał 2017 r., według wielkości i stanu mieszkań (dane portalu Nieruchomosci-online.pl)

Magazyn jest wydawany przez Nieruchomosci-online.pl.

  • Autentyczna marka osobista według Joanny Malinowskiej-Parzydło.O sile marki premium i o tym, co buduje reputacje autentycznej osoby
  • O poszukiwaniu własnej drogi. Rozmowa z Martą Baczewską-Golik. Doradca ds. nieruchomości to nie zawód, to sposób na życie.
  • Kaucja mieszkaniowa. kompendium.Wszystko, co trzeba wiedzieć o instrumencie prawnym zabezpieczenia najmu.
  • RODO dla branży nieruchomości. Zmiany dot. przetwarzania danych osobowych w praktycznych przykładach

I wiele więcej.  Magazyn do pobrania bezpłatnie pod adresem: http://www.nieruchomosci-online.pl/publikacje/estate