Najważniejsze wiadomości branżowe

Bądź na bieżąco z tym, co ważne. Po prostu.

serwis

Ogólnopolskie spotkanie przedstawicieli biur w sprawie polityki otodom.pl

Co dalej z otodom? To najnowsza inicjatywa ogólnopolskich biur nieruchomości w związku z niedawno ogłoszoną polityką otodom.pl. Przedstawiciele agencji spotkają się w Warszawie w budynku Millenium Plaza, aby porozmawiać o nowej strategii wobec serwisu.

Dyskusja na temat współpracy, po drastycznych podwyżkach w otodom, przewinęła się przez środowisko pośredników w obrocie nieruchomościami. Ponieważ 1 lutego zbliża się wielkimi krokami, czyli moment gdzie abonamenty płacone przez biura do otodom wzrosną nawet o ponad 1000% – czas na decyzje!

W dniu 11 stycznia (czwartek) o godz. 12.00 takie biura nieruchomości jak: Freedom NieruchomościHome BrokerMetrohouseBonus NieruchomościLloyd PropertiesMaxon NieruchomościEmmerson Realty S.A.Północ Nieruchomości organizują spotkanie, na którym przedstawią efekty dotychczasowych prowadzonych rozmów.

Na spotkanie zapraszamy właścicieli biur nieruchomości zainteresowanych przystąpienie do wspólnej akcji i przyjęcie strategii wobec polityki prowadzonej przez otodom.pl

Informacje o spotkaniu: 11 stycznia (czwartek) o godz. 12.00, sala konferencyjna M w GoldenFloor, 23 piętro, w budynku Millenium Plaza, przy Al. Jerozolimskich 123a. Wydarzenie na facebooku.