Najważniejsze wiadomości branżowe

Bądź na bieżąco z tym, co ważne. Po prostu.

biznes oprogramowanie

Nowy system MLS na rynku. FairPlayMLS.

Serwis szybko.pl uruchomił nową usługę dla pośredników nieruchomości jaką jest FairPlay MLS. Jak podaje portal: System fairplayMLS powstał, aby pomóc pośrednikom w sprzedaży i wynajmie nieruchomości oraz znajdowaniu odpowiednich ofert dla swoich klientów. W prosty sposób możesz stworzyć sieć biur np. z Twojego regionu i efektywnie współpracować tworząc największą bazę ofert.

Do systemu wymiany ofert Fair Play MLS może dołączyć każdy pośrednik. Niezależnie od tego jakiego używa oprogramowania, gdzie działa i do jakiego stowarzyszenia należy.

Pierwsi pośrednicy dołączyli do systemu 29 i 30 listopada 2017. Ogromnie liczymy na aktywny udział agencji w rozbudowie i udoskonalaniu systemu. Dlatego system fairplayMLS do 31.01.2018 r. jest bezpłatny – Ewelina Michlewicz, Koordynator projektu fairplayMLS.

 

Podstawowe zasady działania fairplayMLS

Do fairplayMLS mogą trafić zarówno oferty na wyłączność jak i otwarte – warunkiem jest aby zostały poprawnie oznaczone w MLS i zawierały jasne warunki współpracy pomiędzy agentami.

Informacje na temat każdej oferty w fairplayMLS są jawne i dostępne do wiadomości członków poszczególnych grup. Również działania dotyczące konkretnego ogłoszenia są raportowanie do wszystkich zainteresowanych stron.
Wprowadzając ofertę do wybranej grupy fairplayMLS pośrednik opisuje na jakich zasadach zobowiązuje się współpracować. Ustalone zasady są niezmienne, chyba że obie strony postanowią inaczej.

Więcej informacji możesz przeczytać bezpośrednio na stronie rozwiązania.