Najważniejsze wiadomości branżowe

Bądź na bieżąco z tym, co ważne. Po prostu.

Magazyn ESTATE 2/2018 już dostępny! Temat numeru – negocjacje!

W najnowszym numerze ESTATE porozmawiamy o dostrzeganiu szans. Przyjrzymy się rzadziej uczęszczanym ścieżkom i niszom, może trudniejszym w obsłudze, ale dzięki temu mniej zatłoczonym. Odkryjemy cienie i blaski pełnej współpracy z deweloperem oraz obsługi projektu”kamienica od ręki”. Zbadamy, czy warto poszerzyć zakres usługi o szacowanie kosztów remontu oraz dowiemy się, jak rozmawiać ekspatem – nowym klientem rynku nieruchomości oraz czym jest obsługa premium.

Jak negocjować, by osiągnąć win-win-win? Czy branża jest skazana na wynagrodzenie prowizyjne od transakcji? Jak świadomie podpisywać umowę z małżonkami, by mieć realną szansę na dochodzenie roszczeń w przyszłości? Jak wygląda krajobraz po podwyżkach – opinie branży i statystyki? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań właśnie w tym numerze.

Ponadto prezentujemy raport cen ofertowych mieszkań na rynku wtórnym za I kwartał 2018 r., według wielkości i stanu mieszkań (dane portalu Nieruchomosci-online.pl)

Magazyn jest wydawany przez Nieruchomosci-online.pl, pod patronatem merytorycznym Pana Zbigniewa Kubińskiego, Honorowego Prezydenta Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości – PPRN.

Magazyn do pobrania bezpłatnie pod adresem: http://www.nieruchomosci-online.pl/publikacje/estate