Najciekawsze rozwiązania w branży #ReTechPL

Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz,
aby wybrać właściwą drogę  w nieruchomościach.

UserEngage – automatyzacja marketingu

Zobacz produkt
UserEngage to system automatyzacji marketingu, który pomaga firmom zdobyć więcej klientów i utrzymać z nimi lepsze relacje.

Czym jest aplikacja?

UserEngage to system automatyzacji marketingu, który pomaga firmom zdobyć więcej klientów i utrzymać z nimi lepsze relacje.
Narzędzie zbiera wszystkie dane na temat zachowania osób odwiedzających Twoją stronę, aby pomóc w pełni zrozumieć ich intencje i sytuację. Dalej, umożliwia kontakt z nimi we wszystkimi kanałach – e-maile, czat, formularze pop-up a nawet SMS i kontakt telefoniczny.
Natomiast sednem systemu jest łatwy w obsłudze edytor automatyzacji komunikacji. Dzięki niemu, jeżeli ktoś wejdzie na twoją stronę z konkretnej reklamy, system może na przykład sprawdzić jego lokalizację i na tej podstawie dostarczy spersonalizowaną, przywitalną wiadomość czat.
Oprócz tego, UserEngage zawiera pełen system CRM pozwalający na systematyzację działań zespołów sprzedaży oraz pakiet analityczny dający pełną kontrolę nad tym co dzieje się na stronie.

Kiedy zaczęliście i dokąd zmierzacie?

UserEngage jest Polską firmą założoną w 2016 roku przez Grzegorza Warzechę i twórców globalnej inicjatywy open source CivilHub. W ciągu ostatniego roku, przychody firmy urosły siedmiokrotnie, a jej pozycja na rynku marketingowym została wzmocniona przez partnerstwa z Google Campus, Kulczyk Holdings. Od samego początku UserEngage koncentrowało sie na rynku globalnym, także klienci pochodzą ze wszystkich kontynentów, w Polsce firma również zdobywa coraz mocniejszą pozycję

Kto tworzy rozwiązanie?

Firma jest obecnie na etapie bardzo szybkiego wzrostu także dane które w tym momencie podam mogą być nie aktualne w momencie publikacji ale obecnie mamy na pokładzie 23 pracowników, główny oddział znajduje się w Warszawie ale pracujemy również z Lublina i Krakowa. Więcej szczegółów znajduje się na stronie https://userengage.com/pl/zespol/

Jaki macie model biznesowy?

UserEngage j.est dostępny w modelu subskrypcji z ceną zależną od wielkości bazy kontaktów klienta.

Jak można sprawdzić produkt?

Aby przetestować rozwiązanie, wejdź na userengage.com i zapisz się na dwutygodniowy okres próbny, lub skontaktuj się z nami michal@userengage.com, 505-040-853, możesz też wybrać od razu termin indywidualnego demo https://calendly.com/michalkorba