Najciekawsze rozwiązania w branży #ReTechPL

Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz,
aby wybrać właściwą drogę  w nieruchomościach.

Moniter.pl. Mieszkanie poniżej wartości rynkowej

Zobacz produkt

Moniter jest to portal, który gromadzi oferty nieruchomości ze wszystkich istniejących baz ogłoszeniowych, selekcjonuje je według kryteriów ustalonych przez użytkownika, takich jak ceny za metr, liczba pokoi czy lokalizacja i informuje go o najlepszych okazjach za pośrednictwem e-maila.

 

Czym jest aplikacja?

Moniter jest to portal, który gromadzi oferty nieruchomości ze wszystkich istniejących baz ogłoszeniowych, selekcjonuje je według kryteriów ustalonych przez użytkownika, takich jak ceny za metr, liczba pokoi czy lokalizacja i informuje go o najlepszych okazjach za pośrednictwem e-maila.

Portal ten jest niczym osobisty asystent, który wyszukuje za nas okazji inwestycyjnych. Dzięki czemu oszczędzamy swój czas, który tracimy na przeglądanie ofert mieszkań w Internecie, które nie spełniają naszych kryteriów.

Zależało nam, aby system sprostał wymaganiom zarówno inwestorów jak i pośredników. Dla pierwszych: dostęp do ogłoszeń prywatnych jak i od pośredników. Dla drugich: dostęp do ogłoszeń prywatnych jak i możliwość szukania konkretnych mieszkań dla swoich klientów.

Kolejnym ukłonem w stronę inwestorów jest możliwością jaką daje nam Moniter: funkcja ,,oceń lokalizację”, która posiada bazę wszystkich miast w Polsce w postaci mapy, na której zostały zaznaczone uczelnie wyższe i komunikacja miejska. Po wpisaniu dowolnego adresu możemy sprawdzić czy nasze potencjalne mieszkanie znajduje się w tzw. ,,ciepłym” promieniu uczelni. Średnice pól mogą się pokrywać, co oznacza, że w danej okolicy znajduje się kilka uczelni. Zdecydowanie ułatwia to analizowanie czy dana lokalizacja jest korzystna pod wynajem dla studentów i młodych osób pracujących.

To nie wszystko! Możemy również monitorować przetargi konkretnej spółdzielni mieszkaniowej, licytacje komornicze oraz syndyków.

 

Jaki problem rozwiązuje?

  • Pozwoli znaleźć okazję w jak najkrótszym czasie.
  • Nie będzie kolejnym męczącym programem, który pochłania godziny spędzone na konfiguracji, na które i tak nikt nie ma czasu.
  • Działa szybko i zajmuje minimum czasu każdego dnia.
  • Nauczy Cię rynku, abyś mógł lub mogła rozpoznać okazję natychmiast, gdy tylko się pojawią.
  • Jest zaprojektowany tak, aby cały czas podtrzymywał Twoją motywację do działania.
  • Stworzony w sposób przystępny dla początkujących jak i zaawansowanych.

 

Kiedy zaczęliście i dokąd zmierzacie?

Pomysł zrodził się w chwili, gdy postanowiłem inwestować w nieruchomości i kupić mieszkania na wynajem, znaczną część czasu przeznaczałem na przeglądanie ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych oraz dzwoniłem do wielu pośredników. Niestety jak można sobie wyobrazić nikt do mnie nie zadzwonił z żadną okazją, a straciłem prawie miesiąc i zwątpiłem czy to wszystko ma sens. Zależało mi na pełnej automatyzacji co zadecydowało o stworzeniu aplikacji, która miała zaoszczędzić mój czas. Po stworzeniu od razu widziałem efekty i nagle oglądałem po kilkanaście mieszkań tygodniowo i zacząłem rozumieć czym jest okazja. Dlatego zaproponowałem pomoc znajomym i okazało się, że u nich przynosi to podobne efekty. Pomyślałem, że nie mogę zachować tego tylko dla siebie i udostępnię to dla inwestorów.

Co dalej? Moniter nieustannie się zmienia, udoskonala, zawsze staramy się wdrażać wszelkie pomysły czy udogodnienia dla użytkowników. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę. Grupa naszych programistów nie narzeka na brak zadań. Lista naszych celów jest dość długa, a ich efekty można obserwować bez przerwy.

Kto tworzy rozwiązanie?

Od ponad 10 lat zajmujemy się aplikacjami internetowymi, a Moniter był odpowiedzią na naszą kolejną pasję – nieruchomości. Chcieliśmy wnieść najlepsze rozwiązania, które stosowaliśmy aby zautomatyzować w nieruchomościach to co zajmuje znaczną część naszego czasu.

W zespole mamy doskonałych programistów, osoby inwestujące w nieruchomości, a także osoby z doświadczeniem w pośrednictwie. Od zawsze tworzymy systemy tak, jak sami chcemy ich używać.

Jak można sprawdzić produkt?

Jedyne co trzeba zrobić to wejść na naszą stronę, wybrać dogodny dla siebie pakiet i zarejestrować się: https://moniter.pl
Posiadamy 30 dni gwarancji, dzięki czemu po zakupie dowolnego pakietu każdy może przetestować Moniter i sprawdzić jego funkcjonalność. Jeżeli jednak nie spełni naszych oczekiwać jedyne co trzeba zrobić to napisać do nas maila, a cała wpłacona kwota wraca z powrotem.