Najciekawsze rozwiązania w branży #PropTechPL

Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz,
aby wybrać właściwą drogę  w nieruchomościach.

KupujeM

Zobacz produkt

KupujeM – aplikacja na smartfony pomagająca kupić mieszkanie. Dzięki tej aplikacji kupisz swoje własne mieszkanie szybko i bezpiecznie!

Czym jest aplikacja i jaki problem rozwiązuje? 

Aplikacja jest niezbędnikiem dla kupujących mieszkanie. Jest miejscem, w którym zbiega się wiele narzędzi ułatwiających bezpieczny zakup mieszkania. Prowadzi krok po kroku od sposobów na sprawdzenie sprzedającego i wyboru nieruchomości, poprzez wzięcie kredytu i podpisanie umów aż do odbioru kluczy i zamieszkania.

Dzięki temu rozwiązuje problem jakim jest bezpieczny zakup mieszkania przez osoby niedoświadczone na tym polu i nie posiadające specjalistycznej wiedzy.

 

Kiedy zaczęliście i dokąd zmierzacie?

Zaczęliśmy 2 lata temu. Od samodzielnej nauki kodowania aż do udostępnienia aktualnej, 47 aktualizacji, obejmującej nową zakładkę – Newsy. Naszym celem jest, aby KupujeM było podstawowym narzędziem dla każdego, kto myśli o zakupie M.

 

Jaki macie model biznesowy?

Aplikacja w pierwszej kolejności już zarabia poprzez kontaktowanie potencjalnych klientów zainteresowanych kredytem hipotecznym z ekspertem finansowym z danego miasta. W dalszej kolejności chcemy zarabiać na reklamach umieszczanych w różnych częściach aplikacji. Jesteśmy sceptyczni wobec reklam typu AdSense.

 

Jak można sprawdzić produkt? 

Instalując aplikację bezpośrednio z google play.