Najciekawsze rozwiązania w branży #PropTechPL

Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz,
aby wybrać właściwą drogę  w nieruchomościach.

Homescanner – serwis do raportów na temat nieruchomości

Zobacz produkt

Serwis Homescanner.pl oferuje dostęp do raportów na temat nieruchomości wystawionych na sprzedaż, a w nich – kompleksowe informacje.

Czym jest serwis i jaki problem rozwiązuje? 

 Serwis Homescanner.pl oferuje dostęp do raportów na temat nieruchomości wystawionych na sprzedaż, a w nich – kompleksowe informacje. W każdym raporcie znajdują się: wgląd do dokumentacji prawnej (np. księga wieczysta, obciążenie hipoteczne, itp.) oraz technicznej (m.in. plany zagospodarowania przestrzennego, wypis z rejestru gruntów i budynków, plan domu, itp.), a także wywiady, analizy oraz rzeczywiste zdjęcia nieruchomości.

Homescanner.pl to pierwsza i jak na razie jedyna w Polsce platforma online z dostępem do pełnej informacji na temat nieruchomości. Serwis skierowany jest do osób, które planują zakup nieruchomości i samodzielnie poszukują odpowiedniej lokalizacji. Jednak z wiedzy zamieszczonej w serwisie może skorzystać praktycznie każdy – również osoby zawodowo związane z branżą nieruchomości, szukające odpowiednich i sprawdzonych lokalizacji dla swoich klientów.

Obecnie w bazie Homescanner.pl dostępnych jest kilkaset raportów. Jednak w momencie, gdy ktoś nie znajdzie szukanej nieruchomości, może ją dodać, a my prześwietlimy ją w 48h i udostępnimy raport. 

Serwis Homescanner.pl to przede wszystkim oszczędność czasu, a oglądanie nieruchomości zabiera go sporo. To też wiarygodna informacja, przygotowana przez specjalistów oraz niski koszt pozyskania kluczowej przy zakupie nieruchomości wiedzy.  

Kiedy zaczęliście i dokąd zmierzacie?

Serwis wystartował w grudniu 2017 roku, jednak prace nad jego stworzeniem rozpoczęły się już ponad rok wcześniej. Największym wyzwaniem był wywiad. To najważniejsza część naszej usługi, dlatego ogromne znaczenie ma dobór odpowiednich osób przeprowadzających wywiad, a także ich dobre wyszkolenie i wyposażenie w potrzebne narzędzia.

Jaki macie model biznesowy?

W homescanner.pl oferujemy 4 różne pakiety, w których można wykupić raporty. Są one dostępne dla wszystkich, można je kupić online. Warunkiem jest założenie konta w serwisie. Każdy pakiet odpowiada różnym potrzebom, które w danym momencie mają nasi klienci. Więcej informacji na ten temat: https://www.homescanner.pl/cennik.  

Jak można sprawdzić produkt? 

Przykładowy raport dostępny jest pod adresem: https://www.homescanner.pl/przykladowy-raport. Aby wykupić konkretny raport, wystarczy zarejestrować się w serwisie Homescanner.pl. Rejestracja trwa zaledwie kilka minut, jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Dopiero w momencie, gdy klient zdecyduje się na zakup wybranego raportu, musi wykupić jeden z dostępnych w serwisie pakietów. Serwis udostępnia 4 pakiety, spośród których każdy znajdzie taki, który odpowiada jego potrzebom w danej chwili.