Najciekawsze rozwiązania w branży #PropTechPL

Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz,
aby wybrać właściwą drogę  w nieruchomościach.

CallTracker – mierzenie działań reklamowych

Zobacz produkt

CallPage to startup tworzony przez zespół pasjonatów. Wspierają nas najlepsi europejscy inwestorzy, tacy jak Startup Wise Guys. Wiemy, że nowoczesne technologie zmieniają świat. Pokażemy Ci, jak wykorzystać je do zwiększenia sprzedaży

Czym jest aplikacja i jaki problem rozwiązuje?

Calltracker jest narzędziem służącym do analizy źródeł ruchu telefonicznego. To odpowiednik „Google Analytics” dla ruchu telefonicznego. Zbieramy dane wskazujące, jakie media były źródłem interakcji telefonicznej potencjalnego klienta z firmą i pozyskania leadów telefonicznych. Dodatkowo umożliwiamy nagrywanie wszystkich rozmów, tym samym dając narzędzie do pracy nad poprawą jakości rozmów sprzedażowych służące również kierownikom i dyrektorom działów sprzedaży.

 

Kiedy zaczęliście i dokąd zmierzacie?

Działamy od 2013 r. i obecnie koncentrujemy się na rynku polskim. Współpracujemy zarówno z agencjami marketingowymi, domami mediowymi, jak również bezpośrednio z firmami ze wszystkich branż. Wśród branż wiodących znajdują się agencje nieruchomości i deweloperzy. W ciągu kilku najbliższych miesięcy zamierzamy rozwinąć panel o nowe funkcjonalności, a w ciągu najbliższego roku rozwinąć produkt również na rynki zagraniczne, czyli wprowadzić również strefy numeracyjne z całego świata.

 

Kto tworzy rozwiązanie?

Projekt w głównej mierze finansowany jest przez grupę kapitałową Setanta ASI S.A. Ponadto korzysta z rozwiązań telekomunikacyjnych jednego z liderów rynku w obszarze połączeń telefonicznych.

 

Jaki macie model biznesowy?

Usługę oferujemy w wariancie abonamentowym w formie elastycznych umów na czas nieokreślony, które można zawsze modyfikować na potrzeby prowadzonych kampanii marketingowych.

 

Jak można sprawdzić produkt?

Istnieje możliwość przetestowania produktu przez 7 dni. Pod tabelką z przykładowym cennikiem: https://calltracker.pl/blog/cennik należy kliknąć w button “testuj 7 dni za darmo”, a następnie zarejestrować się. Można również zadzwonić pod nr tel 22 378 29 52. Pomagamy zarówno w rejestracji, jak również oferujemy bezpłatnie pełne wdrożenie, tak w okresie testu, jak również po jego zakończeniu, aby wspólnie z klientem dopasować rozwiązanie optymalnie dopasowane do jego potrzeb marketingowych.