Najciekawsze rozwiązania w branży #PropTechPL

Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz,
aby wybrać właściwą drogę  w nieruchomościach.

Asari Tracker – telefoniczny monitor komunikacji

Zobacz produkt

ASARI Tracker to pierwszy telefoniczny monitor komunikacji z klientami. Aplikacja jest w pełni zintegrowana z programem ASARI.

Czym jest aplikacja i jaki problem rozwiązuje?

ASARI Tracker to pierwszy telefoniczny monitor komunikacji z klientami. Aplikacja jest w pełni zintegrowana z programem ASARI. Z poziomu telefonu można wprowadzić nowe zamówienia, dodać notatkę do rozmowy czy utworzyć kontakt (informacje są widoczne od razu w telefonie i programie). Aplikacja rejestruje połączenia, tworząc historię współpracy z klientem. Ponadto właściciel/ manager biura ma zawsze pod ręką aktualne dane o swoim biznesie.

 

Kiedy zaczęliście i dokąd zmierzacie?

ASARI Tracker jest odpowiedzią na potrzebę rynku – praca agenta to również praca “w terenie”. Agent powinien mieć możliwość łatwego dodawania informacji do programu, także kiedy jest poza biurem. ASARI Tracker to wygodne i skuteczne narzędzie, które ułatwia zarządzanie bazą kontaktów i zamówień.

 

Kto tworzy rozwiązanie?

Wszystkie nasze produkty tworzymy samodzielnie na podstawie naszych doświadczeń. Słuchamy potrzeb klientów, proponujemy rozwiązania oraz wspólnie z nimi je testujemy. Sukcesywnie wprowadzamy zmiany, aby narzędzie było dostosowane do aktualnych oczekiwań użytkowników.

 

Jaki macie model biznesowy?

Asari Tracker to usługa dodatkowa. Klienci ASARI mogą w każdej chwili mogą zacząć z niej korzystać. Uruchomienie tej funkcjonalności wiąże się ze stałą płatnością miesięczną per numer. Koszt symboliczny – niższy od zestawu w fast foodzie:) Klienci nieposiadający programu ASARI również mogą korzystać z Trackera oraz mieć dostęp do funkcjonalności systemu CRM. Dla tego scenariusza również przewidujemy korzystne dla klientów rozliczenie.

 

Jak można sprawdzić produkt?

Należy się z nami skontaktować w celu aktywacji bezpłatnego 30 – dniowego testu (zadzwonić pod numer 22 830 72 40, zamówić rozmowę telefoniczną lub porozmawiać z nami na czacie na https://asari.pl/asaritracker).