Moja oferta

Od 2008 roku działam w nieruchomościach. Na początku jako agent, kolejno prowadząc własne biuro. Dziś zarządzam działem marketingu we Freedom Nieruchomości. Byłem współorganizatorem RECAMP i jestem inicjatorem Klubu Marketerów Nieruchomości. Napisałem i wydałem książkę. Od 2013 piszę bloga, który jest najpopularniejszym w branży blogiem nieruchomości. Jak mogę Ci pomóc?

Zobacz,
w jakich obszarach możemy działać!

Konsultacje
i marketing inwestycji 

Chcesz diametralnie zmienić marketing swojej inwestycji deweloperskiej? Zacząć przyciągać właściwych klientów, budować silną markę, sprzedawać więcej? Napisz a wspólnie zastanowimy się jak zorganizować procesy marketingowe w Twojej organizacji. Dzięki sile marki Freedom Nieruchomości, dla której mam przyjemność prowadzić marketing możemy zrobić coś niesamowitego!

Chcę zapytać

Szkolenia 
i wystąpienia publiczne

Jak skutecznie promować oferty, budować plan marketingowy biura nieruchomości, realizować marketing osobisty agenta, osiągać przewagę konkurencyjną, realizować efektywną komunizację marketingową biura. To obszary szkoleniowe, w których się poruszam i z chęcią dzieląc się wiedzą i doświadczeniem pomogę osiągnąć Twoje cele.

Chcę zapytać

Współpraca
na blogu

Jeśli zależy Ci na poinformowaniu środowiska pośredników o Twoim produkcie lub usłudze, na budowaniu określonego wizerunku czy promocji nowej inicjatywy – zainwestuj w najpopularniejszy blog nieruchomości. Mogę Ci zaoferować niestandardowe poprowadzenie projektu marketingowego i skuteczne dotarcie do grupy docelowej.

Chcę zapytać

Zaprzyjaźnione marki

Do dzieła!

Śmiało. Napisz przed jakim wyznaniem stoisz. Razem będzie łatwiej je pokonać:)
Jeśli ja nie będę w stanie pomóc – znajdę kogoś dla Ciebie;)