Blog nieruchomości

Blog nieruchomości to miejsce, w którym znajdziesz wiedzę, inspirację i motywację, aby skuteczniej sprzedawać nieruchomości. Przeczytasz tu artykuły na temat marketingu
nieruchomości, sprzedaży, zarządzania oraz strategii budowania marek.

wizerunek agenta nieruchomości

marketing osobisty Profesjonalny Agent

Jak budować wizerunek eksperta nieruchomości. Garść porad!

W jaki sposób skutecznej docierać do klientów? Więcej sprzedawać, pracować na rekomendacjach, otrzymywać wyższe wynagrodzenia? Musisz być dobrym w tym, co robisz, dać się poznać i dostarczać klientom wartość. Jednym słowem rozwijać markę własną, która stanowić będzie trampolinę do efektywniejszej pracy. Wizerunek eksperta może Ci w tym tylko pomóc!

Czytać mi się chce

marketing biura marketing osobisty

Jak zbudować zespół marzeń. 6 lekcji od Alex’a Fergusona

Pierwszy raz w życiu w dość krótkim okresie – zaledwie w miesiąc – przeczytałem 3 książki na temat jednego człowieka. Ale za to jakiego. Prawdziwa gwiazda futbolu, która zmieniła oblicze piłki nożnej. 27 – letni trener Manchesteru United, najbardziej utytułowany menadżer wszechczasów, niezły choleryk i oddany przyjaciel. Przed Państwem Sir Alex Ferguson. Człowiek, który zbudował […]

Czytać mi się chce

marketing osobisty

Kim są silne marki osobiste i dlaczego?

Jak wykorzystać techniki personal brandingu do osiągania przewagi konkurencyjnej? Od czego zacząć budowanie marki własnej? Na jakie pytania musisz sobie odpowiedzieć i wreszcie co tak naprawdę się liczy. Wizerunek czy doświadczenie? O tych i innych sprawach rozmawiam z Agnieszką Walczak-Skałecką, doradcą w zakresie budowania marek osobistych, autorką książki “Silne marki osobiste zmieniają świat”.

Czytać mi się chce
jak obsługiwać pośrednika nieruchomości

marketing osobisty

Instrukcja obsługi pośrednika nieruchomości!

A może jest tak, że opinia o pośrednikach nieruchomości wynika nie tyle z faktu kiepskiej obsługi klienta, co z nieznajomości zasad działania? Tego, w jaki sposób pracujemy, jak się komunikujemy, jak zarządzamy ofertą. Może to całe zamieszanie bierze się stąd, że klienci nie do końca wiedzą jak należy nas obsługiwać? Oto odpowiedź.  Instrukcja obsługi pośrednika.

Czytać mi się chce
Wczytaj więcej

Wsparcie bloga