Podcast NRN – Anatomia sprzedaży nieruchomości

7

Sie, 2016

Co sądzisz o tym, aby proces sprzedaży nieruchomości ująć w prosty a tym samym skuteczny model? Wiele skomplikowanych i złożonych etapów takich jak: analiza rynku, przygotowanie do sprzedaży, dokumentacja czy promocja zawrzeć w sugestywnym schemacie? Taka. Oto anatomia sprzedaży nieruchomości.

To mogłoby poprawić nie tylko samo rozumienie rynku nieruchomości, ale być jednocześnie niezawodną strategią pozyskową. Mógłbyś bowiem klientowi nawet graficznie przedstawić, jak krok po kroku sprzedasz jego nieruchomość. I wiesz co? Przed Tobą taki właśnie model!

 

 

Razem z Martą Baczewską-Golik nakręciliśmy odcinek pt. Anatomia sprzedaży nieruchomości (część pierwsza – rynek), który jest właśnie częścią takiego modelu. Modelu autorstwa Marty, a który idealnie odpowiada temu, co na co dzień robi każdy pośrednik nieruchomości. W podcaście dzielimy się więc doświadczeniem i wskazówkami jak możesz:

  • opanować rynek przeprowadzając dobrą analizę konkurencji,
  • określić klienta a więc wybrać grupę docelową, do której kierujesz ofertę,
  • oszacować cenę nieruchomości czyli jak szybko i poprawnie określić cenę oferty.

Zachęcam Cię do przesłuchania podcastu, a dla wszystkich subskrybentów mojego newslettera mam niespodziankę. Razem z Martą stworzyliśmy skrypt odcinka, który w sposób uporządkowany zawiera podsumowanie naszej rozmowy. Skrypt będziesz mógł pobrać prosto ze swojej skrzynki pocztowej, na którą wyślę dzisiejszy artykuł. Do dzieła!

 

Pamiętaj, że podcast możesz posłuchać na telefonie. Wystarczy, że ściągniesz sobie odpowiednie aplikacje z google play lub iTunes na swój telefon!

 

O czym chcesz, żebym napisał?

Wsparcie bloga