O mnie

Cześć! Nazywam się Łukasz Kruszewski i wierzę, że marketing ma znaczenie! 

Jestem praktykiem marketingu strategicznego. Od blisko 15 lat prowadzę działania w obszarze sprzedaży i marketingu. Specjalizuję się w brandingu, budowaniu wizerunku i promocji marki. 

Zdobywałem doświadczenie pracując jako agent nieruchomości, prowadząc własne biuro, współpracując z agencjami marketingowymi oraz koordynując realizację projektów unijnych m.in. w branży nieruchomości i finansów. Od 2013 jako Dyrektor Marketingu Freedom Nieruchomości odpowiadam za strategię marketingową, komunikację oferty franczyzowej oraz branding marki. W 2018 zostałem współwłaścicielem sieci Freedom Nieruchomości. Od 2020 prowadzę również niezależną agencję marketingową PHENOMEN studio, w ramach której świadczę doradztwo i obsługę marketingu firm.

 

W 2013 założyłem blog poświęcony najpierw marketingowi na rynku nieruchomości, następnie marketingowi w ogóle. Przez ten czas napisałem dziesiątki artykułów branżowych. Jestem także autorem 4 książek z zakresu marketingu i rozwoju osobistego: Marketing Nieruchomości. Home branding praktycznie (2016). Marka Agenta 2018), Sprzedaj ofertę (2019), Kwestia Decyzji (2021)

W tym czasie, w ramach własnych inicjatyw jak i również współpracy partnerskich stworzyłem kursy online dot. personal brandingu, marketingu ofert czy skuteczne sposoby pracy z ofertą.

 

Działaj jak człowiek myślący, myśl jak człowiek czynu.

 

Henri Bergson

Zapraszam do kontaktu

zadzwoń

662 547 264

Partnerzy bloga