To całkowicie unikalna pozycja na polskim rynku nieruchomości. W wyjątkowo przystępny
i autentyczny sposób prezentuje zagadnienia z zakresu marketingu mieszkań i domów,
wzbogacając go o niestandardowe spojrzenia na nowoczesne narzędzia agenta nieruchomości.

Czego się nauczysz

Książka prezentuje niestandardowe spojrzenie na marketing i sprzedaż nieruchomości. To przede wszystkim: klarowne połączenie teorii z praktyką, realne narzędzia do wykorzystywania, prosty język i atrakcyjna formuła.

Zarządzanie
wizerunkiem

Poznasz definicję marketingu nieruchomości, dzięki której zrozumiesz, jak skutecznie się komunikować i sprzedawać więcej nieruchomości.

Cykl życia
oferty

Dowiesz się jak pracować z ofertą, dzięki poznaniu struktury cyklu życia ogłoszenia oraz kluczowej koncepcji sprzedaży – 3K.

Marketingowy
plan sprzedaży

Poznasz narzędzia offline i online promocji ofert oraz skuteczne zasady wyróżniania i pozycjonowania ogłoszeń nieruchomości.

Narzędzia
promocji

Tworzenie analizy oferty, wybór grupy docelowej, home staging i inne elementy planu sprzedaży nie będą więcej tajemnicą.

Nietypowe podejście

Opinie o książce

Książka jest najlepiej sprzedającą się pozycją Wydawnictwa Słowa i Myśli cieszy się pozytywną opinią zarówno wśród początkujących agentów, jak i doświadczonych pośredników. Jest obecna w bibliotekach polskich uczelni wyższych.

Łukasz stworzył doskonałą lekturę dla pośredników ds. nieruchomości. Jest to zbiór praktycznych porad jak działać i jak być skutecznym w sprzedaży nieruchomości. Powinien to być obowiązkowy element na każdym etapie rozwoju osób z branży. Zarówno kiedy zaczynasz swoją przygodę z nieruchomościami, jak i mając kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży.

Gosia Podbielska Encasa Nieruchomości

Na zebraniu w firmie zarządziłem lekturę książki Łukasza o marketingu w nieruchomościach. Efekt jest taki, że wzrosła nam ilość ofert na wyłączność, doradcy czują się pewniej, zaś metoda “licytacji” przyniosła nam sprzedaż w ciągu 2 miesięcy!

Krzysztof Butowski Właściciel Studio Nieruchomości

Książka Łukasza Kruszewskiego przedstawia kluczowe elementy marketingu sprzedażowego mieszkań i domów, odnosząc się do najnowszych trendów rynkowych i zmieniającej się psychologii ludzkich zachowań. Od początku do końca, Łukasz w jasny i przejrzysty sposób omawia kwestie marketingu nieruchomości przekładając złożoną teorię behawioralną na praktyczne sytuacje i działania.

Adam Polanowski Ekspert rynku nieruchomości

Książka Łukasza porusza różne aspekty marketingu wykorzystywanego przy  sprzedaży nieruchomości. Dla mnie, dla nas, osób z branży, jest świetną konfrontacją własnych przekonań z przedstawionymi zagadnieniami. Wiedza tam zawarta jest łatwa do przełożenia na praktykę, gdyż Łukasz, teorię popiera niejednokrotnie własnym doświadczeniem i trafnymi wnioskami

Ida Szostakowska Pośrednik nieruchomości, RE/MAX Home Professional

Książka wydana przejrzyście i nowocześnie zarazem, o przystępnej czytelnikowi objętości. Układ książki przemyślany, graficznie czytelny. Skierowana do każdego czytelnika.

Katarzyna Pianko-Szlachta Pośrednik nieruchomości, menadżer

Uważam, że jest to absolutnie unikalna pozycja na polskim rynku, a może nawet w ogóle. Z takim podejściem i rozumieniem marketingu nieruchomości nie spotkałem się. Bardzo podoba mi się zwrócenie uwagi na rolę emocji w procesie zakupu nieruchomości. Wydawałoby się, patrząc na ten rynek, że to głównie parametry techniczne decydują o wyborze. Na szczęście emocje są tu chyba najważniejsze. W końcu kupujemy dom, a pojęcie domu jest związane z chyba najsilniejszymi emocjami.

Maciej Tesławski strateg, filozof marketingu

Napisana w uniwersalny sposób, dla początkujących będzie na pewno bardzo odkrywcza, a dla bardziej wtajemniczonych kapitalnie systematyzuje wiele zagadnień.

Krzysztof Marcinowski Pośrednik nieruchomości

Opracowanie wprowadza systematykę, dzięki której nie pominiesz żadnych działań, które wpłyną na szybkość i jakość transakcji. Lektura obowiązkowa dla każdego pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Krzysztof Kowalkowski Marketer, właściciel Moje Nowe M