Miniony piątek był dniem niezwykłym. Oto, ni stąd ni zowąd, pojawiła się tajemnicza nazwa recamp.pl wywołując pewne zamieszczanie wśród pośredników. Powstała oddolna, nieformalna inicjatywa warsztatowych spotkań branży nieruchomości. Agnieszka, Basia i Dominik postanowili zorganizować wydarzenie, które jest tchnieniem pozytywnej energii w środowisko.

[quote]Rceamp ma być odpowiedzią pośredników i wszystkich tych, którzy chcą poznać mechanizmy nowych mediów. Zagłębić się i wykorzystać nowoczesny marketing, zbudować i pielęgnować swój wizerunek w social media…[/quote]

I cóż… o to chodzi! Osobiście mam już naprawdę dość tych wszystkich dyskusji pełnych zawiści i polityki „mojszej racji”. Narzekania, malkontenctwa, upatrywania w każdym zdarzeniu szemranych koneksji i szczucia zawiścią. Knucia podstępów i dzielenia środowiska na lepszych i gorszych. Na doświadczonych, mających „wypracowaną” markę, pracujących na poleceniach praktyków oraz na młodych marketingowców, akwizytorów nieruchomości operujących ponoć tylko nośnymi hasłami.

Po co to komu? Czy nie lepiej wymieniać się doświadczeniami i wiedzą? Wzajemnie inspirować i zarażać dobrymi praktykami? Może zamiast dzielić powinniśmy razem tworzyć wspólne wartości, wspólny rynek?

Uważam, że dziś potrzebujemy zarówno biegłości i wprawy praktyków, jak i kompetencji z zakresu marketingu nieruchomości,  mediów społecznościowych, czy z efektywnych narzędzi budowania biznesu. Po co dzielić światy jeśli można je łączyć?

Dlatego jestem sercem i duszą za tym projektem i głęboko wierzę w jego pozytywny wydźwięk. Myślę, że teraz wszyscy – cegiełka po cegiełce – mamy możliwość budować dom, w którym zamieszkamy za kilka miesięcy. Niech będzie piękny!

15-16 listopada już jest datą zarezerwowaną w moim kalendarzu! Mam nadzieję, że spotkamy się tam razem, w gronie fantastycznych osób i w niesamowitej atmosferze. Szczera wymiana doświadczeń, nietuzinkowa wiedza, serdeczne kontakty i porywające emocje są tym, czego potrzebujemy! Wspieram projekt, kibicuję i do zobaczenia!

obrazek: http://bit.ly/17rnfYH by aiesecgermany