Jeśli interesujesz się tematem marketingu nieruchomości oraz brandingu zachęcam Cię do sięgnięcia po te oto publikacje. W zaufaniu powiem Ci, że obecnie pracuję nad książką poświęconą tematowi: Jak skutecznie budować wizerunek ofert i efektywnie sprzedawać nieruchomości. Będzie ciekawie, ale póki co życzę Ci praktycznej lektury!

 

praktyka-brandingu

Kup książkę

Jako jeden ze współautorów miałem możliwość uczestniczyć we wspaniałej przygodzie spod znaku „Praktyka brandingu”. To pierwsze tak innowacyjne przedsięwzięcie w literaturze marketingu. Maciejowi Tesławskiemu udało się zebrać w jednym tomie doświadczenie kilkunastu osób, z różnych branż, specjalizacji, osób na różnym etapie kariery zawodowej. Nowatorstwo publikacji przejawia się również w samej formie przekazu. Nie będziesz biernym odbiorcą prezentowanych komunikatów, a aktywnym uczestnikiem dyskusji, i to dyskusji na najwyższym poziomie merytorycznym.

jak-skutecznie-promowac-oferty

Pobież ebook

Publikacja w wersji elektronicznej na temat marketingu ofert nieruchomości. To pierwsze kompleksowe opracowanie z zakresu marketingu nieruchomości. Przedstawia różnorodne formy promocji ogłoszeń ofertowane przez popularne wyszukiwarki nieruchomości, kreśli temat strategii a także dobrych praktyk wyróżniania ofert, oraz przybliża tematykę Nowych Mediów i pomysłów na to, w jaki sposób można wzmocnić swój biznes. Dzięki opracowaniu poznasz i zrozumiesz różne formy reklamowe ogłoszeń nieruchomości oraz zdobędziesz wiedzę o strategiach i taktykach skutecznej reklamy.

Skomentuj